O fundacji

Save the planet

Poznaj nasze

plany fundacji

Pierwszym naszym aktywnym działaniem jest uruchomienie zielonej linii Green Line Call&Save, gdzie każdy z Was może zgłaszać dewastację przyrody, zagrożenia zdrowia lub życia ludzi i zwierząt oraz produkcji lub świadczenia usług niezgodnie z zasadami Fair Trade, jak np. łamanie praw pracowniczych, dyskryminację ze względu na pochodzenie czy płeć.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie Experience Center oraz E-Megastore gdzie będziemy zbierać środki na realizację naszych pomysłów. Oba projekty będą przeznaczały 1% ze swoich obrotów na Fundację.

Green Line Call&Save

Experience Center

E-Megastore

Aktywne zbiórki

Prowadzone aukcje

Partnerzy FUNDACJI

Gdzie jeszcze
nas znajdziesz?

Fundacja jest także sponsorem kanału YouTube Save the planet TV Channel. Będą się tam pojawiać programy uświadamiające widzów, jakie są realne zagrożenia dla Planety i jak możemy im przeciwdziałać.

Zaczęliśmy od cyklu webinarów ze znanymi gośćmi „Świat po koronawirusie”, ale już wkrótce pojawią się m.in. programy kulinarne o tym jak jedząc „skarby natury” można naturalnie wzmocnić swoją odporność oraz jak ograniczać odpady. Przy tym wyjaśnimy dokładnie całą ideę second hand i re-use. 

Będą także programy zdrowotne, m.in o tym jakie produkty kupować, jak produkować własne naturalne środki czystości, a także zajęcia yogi, pilates oraz technik oddychania. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.