Jak pomóc?

Save the planet

JAK POMÓC?

Wpłacając datek

na organizowaną przez nas zbiórkę crowdfundingową. Wszystkie aktywne zbiórki znajdziesz poniżej na stronie. Nie zapomnij podzielić się tą opcją pomocy ze znajomymi w mediach społecznościowych! Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym większa szansa na zakończenie jej z powodzeniem.

Organizując zbiórkę

z okazji urodzin na Facebooku - zmobilizuj swoich znajomych do wpłat i wesprzyjcie wspólnie nasze działania!

Udział w licytacjach

Biorąc udział w organizowanej przez nas licytacji unikatowych przedmiotów. Dochód z wpłaty w całości zasili konto Fundacji.

Udział w wydarzeniach

Biorąc udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, podczas których prowadzimy zbiórki.

Odwiedzając Save the planet Experience Center

lub dokonując zakupu na Save the planet E-Megastore - oba projekty zasilają co miesiąc konto Fundacji 1% od swojego obrotu.

Przekazując nam 1%

swojego podatku! (KRS: 0000482189)

Przyjmujemy również
wpłaty na konto